Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Witamy na stronie Gminy Jabłonka +++ Ostrzeżenie przed oblodzeniami, przymrozkami i opadami śniegu - czytaj więcej...

Orliki LKS Orawa Jabłonka z pucharem Wójta Gminy Jabłonka

pilka turniej 2018W dniu 17 marca 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1  w Jabłonce został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Halowej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Wzięło w nim udział osiem zespołów.

Turniej dostarczył wielu emocji. Nie zabrakło pięknych bramek i efektownych interwencji bramkarzy. Zwycięzcą turnieju została pierwsza drużyna LKS Orawa Jabłonka, która w meczu finałowym pokonała drugi zespół LKS Wiatr Ludźmierz. Kolejne miejsca zajęli: Perfect Skills Academy Jabłonka, LKS Orawa Jabłonka II, KS Wierchy Rabka, LKS Wiatr Ludźmierz I, LKS Orawa Jabłonka III, Perfect Skills Academy Lipnica Wielka.

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maksymilian Kidoń (LKS Orawa Jabłonka I), najlepszym bramkarzem Jakub Kubacka (Perfect Skills Academy Jabłonka), a koronę króla strzelców wywalczył Maksymilian Matejczyk (LKS Wiatr Ludźmierz II).
Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników turnieju. Puchary, statuetki oraz medale wręczył Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak.