Eliminacje Młode Talenty 2012 w Jabłonce zakończone.
Przesłuchania odbyły się od 24 do 27 października 2011 roku w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Poniżej przedstawiamy kategorie oraz wszystkich nagrodzonych i wyróznionych.
Kategoria muzyczna zespoły (Jury: Aneta Figiel, Mateusz Ziółko, Maciej Howaniec)
I miejsce:
Yellow Pillow
It’s Working
Kategoria muzyczna soliści (Jury: Anety Figiel, Janusz Radek, Mateusz Ziółko)
I miejsce: Paula Pływaczyk
II miejsce: Jagoda Kret, Joanna Dziur
III miejsce: Katarzyna Szczepaniak
Kategoria taneczna formacje (Jury: Maciej Kosicki, Łukasz Kosicki, Paweł Mucha)
I miejsce:
Taniec współczesny - RETROS
Street - MINIATURY I BUTTERFLY
Kategoria taneczna soliści (Jury: Maciej Kosicki, Łukasz Kosicki, Paweł Mucha)
I miejsce:
Taniec współczesny – Magdalena Niedzielska
Street – Adam Soroczyński
II miejsce:
Taniec współczesny – Sylwia Stopiak
Wyróżnienia:
Taniec współczesny - Lidia Jabłońska
Street – Dawid Brandys
Kategoria teatralna (Jury: Andrzej Grabowski, Łukasz Kosicki, Robert Kowalczyk)
I miejsce - Zespół Teatralny Gck Kluszkowce
II miejsce- Grupa Teatralna „Terpsychore”
III miejsce- Jagoda Kret i Klaudia Sienkiewicz
I miejsce:
Yellow Pillow
It’s Working
Kategoria muzyczna soliści (Jury: Anety Figiel, Janusz Radek, Mateusz Ziółko)
I miejsce: Paula Pływaczyk
II miejsce: Jagoda Kret, Joanna Dziur
III miejsce: Katarzyna Szczepaniak
Kategoria taneczna formacje (Jury: Maciej Kosicki, Łukasz Kosicki, Paweł Mucha)
I miejsce:
Taniec współczesny - RETROS
Street - MINIATURY I BUTTERFLY
Kategoria taneczna soliści (Jury: Maciej Kosicki, Łukasz Kosicki, Paweł Mucha)
I miejsce:
Taniec współczesny – Magdalena Niedzielska
Street – Adam Soroczyński
II miejsce:
Taniec współczesny – Sylwia Stopiak
Wyróżnienia:
Taniec współczesny - Lidia Jabłońska
Street – Dawid Brandys
Kategoria teatralna (Jury: Andrzej Grabowski, Łukasz Kosicki, Robert Kowalczyk)
I miejsce - Zespół Teatralny Gck Kluszkowce
II miejsce- Grupa Teatralna „Terpsychore”
III miejsce- Jagoda Kret i Klaudia Sienkiewicz