+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

II Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”

W dniu 27 lutego 2016 roku na sali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce został rozegrany II Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla zawodników urodzonych w 2003 roku i młodszych. Wzięło w nim udział sześć drużyn. Rozegrano łącznie 15 spotkań.

Turniej dostarczył wielu emocji. Nie zabrakło pięknych bramek i efektownych interwencji bramkarzy. Zwycięzca turnieju została drużyna KO Wilki Zawoja. Kolejne miejsca zajęli: LKS Orawa Jabłonka, PA Jabłonka, KS Diablak, KS Orzeł Piaski Wielkie, Pogoń Skotniki. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Antoni Kulawiak (PA Jabłonka), najlepszym bramkarzem Kacper Migrała (KS Orzeł Piaski Wielkie Kraków) a koronę króla strzelców wywalczył Kacper Stec – Sala (KS Diablak). Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników turnieju. Puchary, statuetki oraz medale wręczył Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak.

fot: Łukasz Sowiński