sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Orawskie Centrum Kultury

Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce

  Orawskie Centrum Kultury
  ul. 3-go Maja 3
  34-480 Jabłonka
  woj. Małopolskie


  Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Strona www: www.ockorawa.pl
  Telefon:(18) 26-524-04
  Faks:(18) 26-524-04

 

Godziny otwarcia Orawskiego Centrum Kultury: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Budynek CentrumNasza działalność skierowana jest do różnych grup: dzieci, młodzieży, studentów, artystów ludowych, regionalistów, nauczycieli, mieszkańców Orawy oraz turystów. Chcemy działać  na różnych polach, korzystać z dorobku wielu ludzi, aby łączyć środowiska kulturalne Orawy. Nasza działalność związana jest z różnymi dziedzinami kultury i sztuki regionalnej. Naszym celem jest, zgodne z tradycją Górnej Orawy, wykorzystanie elementów dziedzictwa kulturowego w tworzeniu współczesnych form przekazu artystycznego.

 

Sala widowiskowa

Wielofunkcyjna sala widowiskowo – konferencyjna może pomieścić 350 osób. To nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenie dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, sprzętem multimedialnym, ekranem, projektorem oraz mównicą. Jest także przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sala widowiskowa przeznaczona jest  do organizacji koncertów, przedstawień teatralnych, występów kabaretowych, seansów filmowych, konferencji, szkoleń i prezentacji.

 

Hol

  

W przestronnym, przeszklonym, i wysokim na 4 metry holu można organizować wystawy, spotkania i wernisaże. Hol znakomicie nadaje się na spotkania branżowe, bankiety i różnego rodzaju inne imprezy zamknięte.

 

Sale warsztatowe

  

Sale warsztatowe są przystosowane do różnorodnych zajęć dla dzieci i młodzieży. Obecnie funkcjonuje pracownia plastyczna, muzyczna, multimedialna oraz dydaktyczna.

 

Garderoby dla artystów