sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Wyniki Wyborów do Sejmu RP oraz Senatu RP z dnia 15.10.2023r. - Gmina Jabłonka

urnaPoniżej zamieszczamy wyniki wyborów do Sejmu RP oraz Senatu RP z terenu Gminy Jabłonka. Zamieszczone są tam wyniki poszczególnych kandydatów z siedmiu Komitetów Wyborczych zarejestrowanych na listach kandydatów, jak również wyniki zbiorecze Komitetów Wyborczych w naszej gminie oraz wyniki kandydatów na senatorów. Frekwencja wyborcza w naszej gminie wyniosła 69,36%

Wyniki zbiorcze Komitetów Wyborczych w wyborach do Sejmu RP (.pdf)

Zestawienie wyników poszczególnych kandydatów do Sejmu RP (.pdf)

Wyniki kandydatów na Sentorów RP (.pdf)

 

Więcej informacji o wynikach wyborów dostępne pod adresem:

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl