sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Kompostowniki dla gospodarstw domowych

Kompostownik 2024W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do pilotażowego programu polegającego na zakupie przez gminy kompostowników dla mieszkańców, Urząd Gminy Jabłonka przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne użyczenie mieszkańcom przydomowych kompostowników o pojemności minimum 720 litrów, które po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Kompostowniki będą przysługiwać właścicielom budynków jednorodzinnych na terenie Gminy Jabłonka.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie ankiety/wstępnej deklaracji do dnia 5 lutego 2024 roku na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Jabłonka lub przesłanie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prowadzony nabór ankiet/wstępnych deklaracji jest elementem przygotowania wniosku o dofinansowanie. Złożenie niniejszej deklaracji nie jest jednoznaczne z przystąpieniem do Programu.

Zakup kompostowników oraz ich przekazanie mieszkańcom naszej gminy uzależnione jest od uzyskania dotacji na ten cel z Urzędu Marszałkowskiego.

W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność złożonych ankiet (data wpływu do Urzędu Gminy Jabłonka).

UWAGA! Nie mylić z ankietą „dotyczącą zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy Jabłonka”, która jest wysyłana do mieszkańców.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Jabłonka pok. 113 tel.: 18 26 111 32 w godzinach pracy urzędu.

Ankieta/Wstępna deklaracja (.doc)

Ankieta/Wstępna deklaracja (.pdf)